Blog

Chřipka: příznaky, léčba a trvání nemoci

„Chytil jsem chřipku,“ je věta zaznívající zejména v sychravém období. Ne vždy se však o chřipku skutečně jedná. Toto infekční onemocnění lidé často zaměňují za jiné virózy a nachlazení. Chřipku však není dobré podceňovat.

Zatočte s bolestí hlavy

Umí se nenápadně připlížit a pak si podmanit váš denní program. Je nepříjemná, otravná a může se vyskytovat v různých obměnách. Bolest hlavy není oblíbený společník.

Děti, kojení a těhotenství

Doporučenou volbou léčby příznaků chřipky a nachlazení dětí jsou léky s obsahem paracetamolu nebo ibuprofenu. Pro děti nabízí značka PARALEN® široký sortiment léků.

Chřipka a nachlazení. Projevy chřipky

Chřipka patří k nejčastějším infekčním onemocněním. Každoročně postihuje 10 % světové populace, v době pandemie dokonce 40 – 50 %. Je to závažné onemocnění.

Rady od maminky: Co dělat při nachlazení nebo chřipce

Bolest hlavy, svalů a kloubů, zvýšená teplota, ucpaný nos… Nepříjemné onemocnění je tady! Než se nachlazení či chřipka přežene, nezbývá nic jiného než zalézt pod peřinu a odpočívat.

Pro děti na bolest a horečku

Pro děti nabízí značka PARALEN® široký sortiment léků v různých lékových formách. Pro děti, které mají problém s polykáním tablet PARALEN® 125 mg, doporučujeme PARALEN® SUS ve formě suspenze s vůní lesních jahod…

NACHLAZENÍ: Jaké jsou příznaky, jak se přenáší a jak ho léčit

Zdravé dospělé potká nachlazení obvykle dvakrát až třikrát ročně, u dětí je toto onemocnění častější. Naštěstí jde většinou o epizodu, která je během pár dní pryč.

Vyčerpanost, únava & bolesti hlavy

Přestože se dnes fyzické práci věnujeme mnohem méně než v minulosti, vyčerpanost či únava je stále větší součástí našich životů. Se všemi podněty, napjatými termíny a hektickým životním stylem není dostatek času na odpočinek.